kamery monitorujące

Systemy monitoringu

Systemy monitoringu

Bezpieczeństwo i ochrona

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z najważniejszych i najbardziej cenionych wartości. Systemy monitoringu to ten typ systemów zabezpieczeń, które pozwalają na ochronę budynków, zarówno prywatnych mieszkań oraz domów, jak również placówek publicznych, firm i lokali usługowych. Stanowią one bardzo ciekawe uzupełnienie wszelkiego rodzaju systemów alarmowych, a także automatyki domowej innego typu. Ich zalety wykorzystuje się w celu zwiększenia bezpieczeństwa, zabezpieczenia budynku wewnątrz bądź na zewnątrz, a niekiedy w celu kontroli pracowników i ich postępowania.

Szybki rozwój technologii sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zestawów do monitoringu domu i zagwarantować ich skuteczność oraz niezawodność. Specjalizujemy się w prostych i wysoko zaawansowanych systemach monitoringu bezprzewodowego i monitoringu analogowego, koncentrujemy się na precyzyjnym dopasowaniu urządzeń do potrzeb klienta i powierzchni, która wymaga zabezpieczenia. Profesjonalne podejście gwarantuje obopólne zadowolenie – dystrybutora i klienta.

Oferujemy:

  • monitoring analogowy CVBS: czyli monitoring CCTV. Skrót jest rozszerzeniem pełnej nazwy tego rodzaju systemu, a mianowicie „Closed Circuit TeleVision”, co oznacza „Telewizja w układzie zamkniętym”. Jest to układ urządzeń ze sobą powiązanych i ze sobą współpracujących, które monitorują oraz rejestrują obraz w układzie zamkniętym. Monitoring analogowy jest najstarszym rodzajem systemu, jednak nadal uznawanym za skuteczny. Klasyczny system analogowy jest rozwiązaniem stosunkowo korzystnym finansowo i dostarczającym obraz w jakości niższej od 1 Mpx.
  • monitoring AHD: Analog High Definition to system monitoringu wykorzystujący nowoczesną technologię przesyłania obrazu w jakości HD. Wysoka jakość obrazu pozwala na otrzymanie przez użytkownika jeszcze bardziej wartościowych danych. Technologia ta umożliwia przesyłanie obrazu poprzez kabel koncentryczny lub zwykłą skrętkę UTP na odległość do 500 m. Monitoring AHD jest doskonałym sposobem na rozbudowanie istniejącego już systemu, udoskonalenie go i zwiększenie bezpieczeństwa.
  • monitoring HD-CVI: jego pojawienie się na rynku stało się rewolucją w świecie wysokiej technologii i monitoringu. Umożliwia on transmisję sygnały w wysokiej jakości w domenie analogowej. Połączenie klasycznej technologii analogowej z nowoczesną technologią megapikselową.
  • monitoring HD-TVI: system budowany w oparciu o system analogowy. Transmisja sygnału wideo odbywa się w rozdzielczości 1080p na odległość do 500 metrów po kablu koncentrycznym lub 200 metrów po skrętce. Oprócz tego przy systemie monitoringu HD-TVI wykorzystuje się sygnał o stosunkowo niskiej częstotliwości, co wpływa na zwiększenie wydajności i i gwarantuje odporność na zakłócenia elektromagnetyczne.
  • monitoring IP: w skład systemu wchodzą m.in.: kamery sieciowe posiadające wbudowany wideoserwer. Rejestratory cyfrowe zostały zastąpione komputer z zainstalowanym specjalistycznym oprogramowaniem lub rejestrator sieciowy IP. Do monitorowanego miejsca lub obiektu dostęp możliwy jest poprzez urządzenia mobilne lub komputer. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów.